OPROEP VOOR IEDEREEN DIE KEES HEET!
Eind september verschijnt een nieuwe versie van Kees de jongen, het beroemde boek van Theo Thijssen, bewerkt door Tiny Fisscher. Het was altijd al een van de favorieten van Fisscher, maar het viel haar op dat steeds minder mensen het kenden. Het boek behoort tot de klassiekers en wordt nog wel gewaardeerd door oudere lezers en door een aantal bekende Nederlanders, maar er komen niet veel nieuwe lezers bij. En dat terwijl Kees Bakels een van de mooiste karakters is uit de Nederlandse literatuur! De afnemende belangstelling wijt Fisscher aan het toch wel verouderde taalgebruik. In een opgefriste versie zou Kees de jongen weer toegankelijk worden voor een heel nieuw publiek en zou deze klassieker niet in de vergetelheid raken.
Tijdens het bewerken viel haar op dat het boek over de dromerige Kees op meer vlakken opgefrist kon worden. Als ze de langdradige stukken iets zou inkorten en losse eindjes zou weten rond te breien, zou dit boek over de Amsterdamse schooljongen ook prima geschikt zijn voor jongere lezers.
We vieren het verschijnen van dit boek in De Amsterdamse Boekhandel. Wat zou het geweldig zijn als alle mensen die Kees heten, jong en oud, hierbij aanwezig zijn!
Om het helemaal leuk te maken; doe mee aan de prijsvraag en maak kans op een van de 30 gesigneerde exemplaren.
Dus heet je Kees, meld je aan via onderstaande link en beantwoordt de vraag wat de achternaam is van Kees de jongen.
http://www.aerialmediacom.nl/prijsvraag-kees-de-jongen/
Wat: presentatie Kees de jongen, bewerkt door Tiny Fisscher.
Waar: De Amsterdamse boekhandel, Buitenveldertselaan 170, Amsterdam.
Wanneer: 2 oktober 16.00 uur.